CMS Bitrix

System zarządzania treścią (treść) (z systemu zarządzania treścią w języku angielskim, CMS) to system informacyjny lub program komputerowy służący do udostępniania i organizowania wspólnego procesu tworzenia, edytowania i zarządzania treścią (tj. Treścią).

Główne funkcje systemu CMS:

Udostępnianie narzędzi do tworzenia treści, organizowanie współpracy nad treścią,

Zarządzanie treścią: przechowywanie, wersjonowanie, przestrzeganie, zarządzanie przepływem dokumentów itp.

Publikuj treści

Prezentacja informacji w formie wygodnej do nawigacji, wyszukiwania.

System zarządzania treścią może zawierać różne dane: dokumenty, filmy, zdjęcia, numery telefonów, dane naukowe i tak dalej. Taki system jest często używany do przechowywania, zarządzania, przeglądania i publikowania dokumentacji. Kontrola wersji jest jedną z jej głównych zalet, gdy treść jest zmieniana przez grupę osób.

Główną zaletą, na którą powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę, jeśli tworzysz stronę internetową dla swojej firmy, są gwarancje, które daje komercyjny system. Charakteryzuje się wsparciem technicznym dla projektu, regularnymi aktualizacjami, w tym aktualizacjami zabezpieczeń, a także pomocą w rozwiązywaniu wszelkich niestandardowych problemów.

Jeśli wybierzesz darmowy system CMS, będziesz całkowicie zależny od firmy, która stworzy dla Ciebie witrynę, a jeśli chcesz, nie będziesz w stanie łatwo i tanio przenieść projektu do innej firmy. Wybierając „1C-Bitrix”, wszystkie ryzyka, które są możliwe przy tworzeniu projektu internetowego, są już uwzględnione w kosztach samej platformy, co ostatecznie może zmniejszyć ostateczny koszt opracowania witryny i uwolnić Cię od ewentualnych negatywnych konsekwencji. Ważne jest również, aby twórcy wolnych systemów z reguły nie zwracali wystarczającej uwagi na bezpieczeństwo. W rezultacie wiele luk w zabezpieczeniach takich systemów jest znanych i nie zamyka się przez długi czas, co stanowi ogromne ryzyko dla biznesu.

Bitrix zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa witryn przed hakerami, co potwierdza niezależny audyt firmy Positive Technologies. Jakość wdrożenia pakietu ochrony proaktywnej: filtr proaktywny, wbudowany program antywirusowy, skaner bezpieczeństwa, hasła jednorazowe (OTP) i inne technologie ochrony zapewniają zaufanie nie tylko do niezawodności rdzenia systemu, ale także bezpieczeństwa opartego na nim rozwiązania internetowego, biorąc pod uwagę dodatki i ulepszenia.

Na festiwalu hackerów CC9 1C-Bitrix i Positive Technologies zorganizowały konkurs, którego uczestnicy musieli być w stanie ominąć system Proactive Defense i skorzystać z różnych rodzajów luk przygotowanych wcześniej. Zadanie konkurencji - obejście filtru „Ochrona proaktywna” (zapora sieciowa aplikacji) i wykorzystanie luk w zabezpieczeniach strony przygotowanych wcześniej (wtrysk SQL, skrypty między witrynami, przechodzenie ścieżek i dołączanie plików lokalnych) - były wypróbowywane przez ponad 600 specjalistów. W ciągu dwóch dni od festiwalu zarejestrowano i odrzucono ponad 25 000 ataków.

Jak pokazują doświadczenia naszych klientów, w przypadku większości typowych zadań zarządzania narzędzia wizualne 1C-Bitrix są całkowicie wystarczające, z czego może skorzystać nawet specjalista nietechniczny.

Oprócz ogólnie przyjętych zadań związanych z zarządzaniem treścią (dodawanie wiadomości, zmiana cen itp.) Za pomocą 1C-Bitrix można z łatwością rozwiązywać bardziej złożone zadania: zmieniać strukturę i strukturę bloków na stronach, tworzyć nowe sekcje i strony witryny, publikować na nich funkcjonalność z biblioteki komponentów, tworzenie hurtowni danych itp.

Hosting witryny na platformie będzie odpowiadał każdemu hostowi spełniającemu wymagania techniczne produktu.
Wybierając, zwróć uwagę na ilość miejsca, która będzie wymagana dla Twojej witryny - im bardziej skomplikowana jest strona i im więcej informacji, tym więcej miejsca będziesz potrzebować.

Rozwiązanie „pod klucz”

Główne sposoby tworzenia korporacyjnej strony internetowej to:

1. Tworzenie strony na projektanta. Niezależnie tworzysz witrynę, zbierając ją w kawałkach z bloków oferowanych przez programistę. Z pełną kontrolą pracy witryny i względnie niską ceną, jesteś jednak całkowicie zależny od platformy - jeśli coś się z nią stanie, nie tylko nie będziesz w stanie przenieść strony na innych programistów, ale także nie przywrócisz jej.

2. Ekskluzywny projekt na zamówienie. Główną zaletą jest pełne dostosowanie do potrzeb Twojej firmy. Oryginalny projekt, układ i badanie rdzenia semantycznego w celu poprawy naturalnych wyników wyszukiwania - to tylko część zalet pojedynczego zamówienia na stronie. Niemniej jednak najważniejsze wady tej ścieżki są kosztowne i długie!

3. Tworzenie stron internetowych w oparciu o gotowe rozwiązanie. W tej chwili jest to najbardziej optymalny sposób na szybkie i dokładne stworzenie atrakcyjnej strony internetowej dla Twojej firmy. Po prostu wybierz gotowe rozwiązanie, a następnie zmień to, co jest na nim konieczne (od logo do układu sekcji), aw ciągu kilku tygodni korporacyjna strona internetowa będzie gotowa! W ten sposób w pewien sposób łączy zalety poprzednich sposobów tworzenia strony internetowej.

Po pierwsze, ty i twoja strona jesteście niezależni od pracy projektanta platformy, poza tym musicie za to płacić co miesiąc. A twoja strona będzie pojedynczym samodzielnym systemem, za który nie musisz płacić dodatkowo co miesiąc.

Po drugie, projektanci mają ograniczenia funkcjonalne. Projektanci oferują ograniczoną liczbę wtyczek i dodatków dla Twojej witryny, odpowiednio, nie będziesz w stanie w pełni zrealizować swoich potrzeb. Gotowe rozwiązanie zawsze pozwala dodać coś do witryny, więc funkcjonalność tutaj nie jest ograniczona.

Po trzecie, projekt witryn jest szczegółowo opracowany przez zespół specjalistów i stanowi kompletny system sprzedaży. Dążymy do nowatorskiego i responsywnego projektu, aby Twoja strona wyglądała dobrze na komputerach, tabletach i smartfonach. Postawiliśmy nasze serca na opracowanie szczegółów i efektów oraz ich kompatybilności, abyś mógł z nich korzystać na korzyść swojej firmy. Stworzenie tak pięknej strony na projektorze jest prawie niemożliwe.

Dwa słowa - szybciej i taniej!
Piękna nowoczesna strona internetowa z różnymi sposobami dostarczania informacji może konkurować w projektowaniu z ekskluzywnymi witrynami.
Jednocześnie trwa do 2 tygodni (!) Wdrożenie rozwiązania i wypełnienie go treścią, a indywidualne zamówienie może trwać od 2 miesięcy lub dłużej.
A najlepsze jest to, że rozwiązanie „pod klucz” kosztuje 5-10 razy taniej niż tworzenie ekskluzywnej witryny.

Tak, oczywiście, że możesz!
Może to być zarówno programista twojego personelu, jak i Twoja agencja.
Możesz również skontaktować się z nami w web-studio, a my chętnie Ci pomożemy!

Zasadniczo „wypełnienie” witryny pozostaje takie samo.
Zewnętrznie strona będzie się różnić od swoich „braci” ze względu na różne zmiany, które wprowadzasz: czcionki, tła, kolory, paralaksa, sekcje, katalogi, blog. Zmieniając te i inne punkty, przekształcimy stronę na tyle, by odróżnić ją od kopii.
Ponadto w Internecie jest obecnie wiele witryn, więc prawdopodobieństwo, że odwiedzający zobaczy Twoje „podwójne”, ma tendencję do zera :)

Tak, możesz.
Wygodny panel administracyjny witryny odzwierciedla strukturę strony i bloków informacyjnych, w których można dodawać wiadomości, wpisy na blogu, uzupełniać portfolio lub katalog, zmieniać zdjęcia i tak dalej.

Jednocześnie nie potrzebujesz nawet wiedzy programistycznej, ponieważ system zarządzania treścią jest intuicyjny. A jeśli nadal potrzebujesz pomocy, możemy dostarczyć materiały szkoleniowe dotyczące zarządzania treścią w CMS Bitrix.

Możesz w pełni edytować zawartość witryny. Treść to teksty, w tym suwak, obrazy, opisy towarów i usług w katalogu, wideo.

Wszystko inne - sekcje, bloki, kolory, tła - jest zmieniane przez programistę, ponieważ zmiany te są trudniejsze do wdrożenia, a tutaj potrzebna jest specjalistyczna wiedza programistyczna.