O nas

Lead Studio rozwija strony internetowe od 2017 roku. Przez lata zrealizowaliśmy ponad 1 50 projektów na wiele różnych tematów, dzięki czemu zdobyliśmy doskonałe doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w różnych dziedzinach działalności. Głównymi klientami naszych usług są przedstawiciele małych i średnich firm, którzy są zainteresowani skutecznym i niedrogim narzędziem do nieprzerwanego przepływu sprzedaży online. Jesteśmy dobrze zaznajomieni ze specyfiką i funkcjami prowadzenia biznesu w Internecie, niezależnie od produktu, produktu lub usługi, dlatego nasz cel jest taki sam - opracowanie wizualnie przyjemnego i funkcjonalnego narzędzia dla klienta, które będzie konsekwentnie przynosić zyski.

Wygodny i funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS).

Wiemy, jak ważny jest właściciel witryny, aby móc skutecznie nim zarządzać, szybko dodawać, usuwać i aktualizować informacje. Bardzo często klienci porzucają pomysł stworzenia witryny ze względu na strach przed jej administracją, uznając ten proces za złożony i wymagający specjalnych umiejętności. Dla naszych klientów opracowaliśmy prosty i wygodny system zarządzania, który zrozumie nawet „nowicjusz”.

Tworzenie stron internetowych „pod klucz”.
 
Większość projektów wykonujemy pod klucz. Skutecznie strona może funkcjonować tylko w przypadku, gdy wszystkie etapy pracy są prawidłowo wykonane technicznie - od opracowania i wypełnienia, po promocję i promocję w wyszukiwarkach. Bardzo często ludzie mylą się, gdy myślą, że po opracowaniu atrakcyjnego projektu i połączeniu go z domeną, będą „zablokowani” przez połączenia i zamówienia od klientów. Tworzenie stron internetowych i ich uruchomienie to dopiero wstępny etap rozwoju projektu internetowego. Głównie rozwój, treści SEO = najlepsza opcja dla przyszłego rozwoju. Oferujemy pisanie unikalnych artykułów na stronie, optymalizację i promocję strony, utrzymywanie reklamy kontekstowej.

Możliwość rozwoju strony.

Czas leci, biznes nie stoi w miejscu, rozwija się, rozszerza, zmienia swój cel, co niewątpliwie pociąga za sobą konieczność szybkiej interwencji w strukturę strony. Witryny, które tworzymy, łatwo „zbudować” na niezbędnej funkcjonalności w przystępnej cenie.

Stała aktualizacja i rozwój dzięki Lead Studio.

Zawsze przewidujemy potrzeby naszych klientów. Stała interakcja z klientem, uwzględnianie jego życzeń i pomysłów pozwala nam nie „tupać” na miejscu, ale oferować własne know-how, dodatkowe usługi klienta i inne przydatne funkcje CMS, co zapewnia maksymalne zadowolenie użytkownika z zasobu, przyspiesza kontakt „sprzedający -buyer ”i minimalizuje czas poświęcony na zamawianie i płatności za towary / usługi na stronie.

Czy nadal myślisz o byciu stroną internetową? - Odpowiedź jest jednoznaczna - BE! Przyjdź do naszej sekcji z „gotowymi rozwiązaniami” i wybierz projekt i strukturę strony, którą lubisz. Jeśli żadna z proponowanych opcji nie zwróciła się do Ciebie, zadzwoń do Lead Studio, a my opracujemy indywidualny projekt Twojej witryny. Duży przepływ zamówień pozwala nam zachwycać klientów rozsądnymi cenami i produktywnymi rozwiązaniami. Uwierz mi, nasi specjaliści wiedzą dokładnie, jak stworzyć wysokiej jakości stronę internetową i jak sprawić, by działała skutecznie!W liczbach

Szczęśliwi klienci

Zrealizowane projekty

Wysłane listy